Arhiva

Karate klub Vezir uspješan na 6. karate kupu Ilijaš Open 2016

U nedjelju 28.02.2016. godine u Ilijašu je održan 6. KARATE KUP “ILIJAŠ OPEN 2016” pod organizacijom karate kluba “BUNKAI EzioInox” Ilijaš.

Karate Klub „Vezir“ je ponovo bio uspješan i osvojio 20 medalja i to: 7 ZLATNIH, 6 SREBRENIH i 7 BRONZANIH MEDALJA, te zauzeli 2. mjesto u ukupnom plasmanu na turniru.

Ekipno borbe, kadeti u sastavu Maglić Đenan, Mrakić Midhet i Selman Salih,
Ekipno kate, djevojčice u sastavu Spahić Rahima, Razić Medina i Langić Belma.

Osvajači srebrenih medalja su:
Mehić Armin u kategoriji borbe 10-11 godina -34kg,
Mehić Bakir, mlađi kadeti godina –38kg,
Mameledžija Riad, juniori -74kg,
Borbe ekipno 10-11 godina u sastavu Mehić Armin, Akeljić Hasan i Osmanović Dženan,
Borbe ekipno mlađi kadeti u sastavu Mehić Abdulah, Langić Amar i Balihodžić Enur.

Selman Salih, kate mlađi kadeti.

Trener Selman Arnes je zadovoljan postignutim rezultatima, te je najavio povećanje forme takmičara.

U mjesecu februaru tj. početak sezone smo nastupali na tri takmičenja i osvojili ukupno 35 medalja od toga 15 ZLATNIH, 8 SREBRENIH i 12 BRONZANIH MEDALJA, što je rezultat za svaku pohvalu, kratko je kazao trener KK “Vezir”, Arnes Selman.